Kwestia piłki nożnej...

Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Obecnie każde z państw, a przynajmniej większość posiada swoją reprezentację w MUP. Jak zapatrujemy się na to my, Voxlandczycy? I czy są dla nas możliwości techniczne do dołączenia? Nie powiem, organizacja kolejnego Mundialu byłaby czymś dobrym dla naszego kraju po sukcesie rajdowym...
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 388
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Anastasia Windsachen pisze: 05 paź 2023, 23:44 Nie powiem, organizacja kolejnego Mundialu byłaby czymś dobrym dla naszego kraju po sukcesie rajdowym...
Nigdy.
Więcej.
Mundiali.

N I G D Y .

(A nawet pomijając moją niechęć do organizacji mundiali po ostatniej próbie, obyczaj rzecze, że przez następne dwa mundiale nie organizuje go ten sam kraj/kontynent. Niezależnie od opcji, najwcześniejszy jaki moglibyśmy organizować to dopiero XVII VMundial, czyli o ile dobrze liczę i tak dopiero 2025.)
Anastasia Windsachen pisze: 05 paź 2023, 23:44 Obecnie każde z państw, a przynajmniej większość posiada swoją reprezentację w MUP. Jak zapatrujemy się na to my, Voxlandczycy?
Jak ktoś jest chętny prowadzić reprezentację - proszę bardzo, ja mu nie bronię. Sam takowej prowadzić raczej nie zamierzam.
Anastasia Windsachen pisze: 05 paź 2023, 23:44 I czy są dla nas możliwości techniczne do dołączenia?
Aktualnie trwa Liga Mikroświatowa, której rozgrywki dobiegną końca 11 grudnia 2023 roku i dopiero wtedy będzie możliwość dołączenia*.

*No dobra, z technicznego punktu widzenia można by dołączyć nawet już teraz zaraz, ale szanujmy się - po co nam to jeśli i tak nie moglibyśmy grać?
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Polubiłam, a nie odpowiedziałam. Co do Mundialu - ja to jedynie pod kątem promocyjnym kraju rozpatrywałam (chociaż nie widzę tego jako wydarzenia tak promującego jak rajdy bo w sumie chyba mało trenerów wychodzi poza xperta albo swój kraj na takich imprezach). Narracja zawsze dobra, ale właśnie chętni by ją organizować - to jest kompletnie inna bajka bo czas, podział obowiązków...

Co do reprezentacji - mogłabym spróbować takową prowadzić. Tak dla samego faktu by nie być niejako wykluczonym z zabawy państwem. No i to zawsze dodatkowe posty na forum, tak. Mogłabym przygotować plansze z wynikami dla meczy reprezentacji itd. i by można coś pisać. Zawsze to posty i narracja.

Tutaj też dla mnie jak bumerang wraca rozmowa o naszym sporcie narodowym i poszukiwaniu darmowego managera/symulatora/gry... Mieliśmy te rozmowy o hokeju, ale real złapał mnie, złapał Sophie, ja już nie siedzę we front endzie i nie widziałam dobrego symulatora hokejowego. Piłka nożna jest dla mnie za to przer*****a by być sportem narodowym. Wyścigi jak formuła 1? Chyba to by się dało znaleźć. The Hunter odpada bo to jednak wymaga obecności o tej samej godzinie itd. Konie ciągną, ale właśnie znaleźć managera wyścigów konnych...
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Tutaj również daję bump, zwłaszcza w stronę Joahim von Ribertrop, który najlepiej się w MUP odnajduje - jak będzie koniec sezonu i można by dodać drużynę to składam ofertę siebie jako menadżer naszej reprezentacji. Wypada mieć takową moim zdaniem
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 388
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Anastasia Windsachen pisze: 09 gru 2023, 13:57 Tutaj również daję bump, zwłaszcza w stronę Joahim von Ribertrop, który najlepiej się w MUP odnajduje - jak będzie koniec sezonu i można by dodać drużynę to składam ofertę siebie jako menadżer naszej reprezentacji. Wypada mieć takową moim zdaniem
Koniec sezonu już za dwa dni. Napisałem na serwerze MUP że jesteśmy jako Voxland chętni dołączyć, teraz czekamy na Heinza.
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Joahim von Ribertrop pisze: 09 gru 2023, 22:41
Anastasia Windsachen pisze: 09 gru 2023, 13:57 Tutaj również daję bump, zwłaszcza w stronę @Joahim von Ribertrop, który najlepiej się w MUP odnajduje - jak będzie koniec sezonu i można by dodać drużynę to składam ofertę siebie jako menadżer naszej reprezentacji. Wypada mieć takową moim zdaniem
Koniec sezonu już za dwa dni. Napisałem na serwerze MUP że jesteśmy jako Voxland chętni dołączyć, teraz czekamy na Heinza.
Formalności zrobione, jutro powinien powstać wątek informacyjny o naszej reprezentacji i ogólnie ambitnie zakładam sobie przedstawienie ich ubioru...
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Pozwolę sobie jeszcze raz wznowić ten wątek i wspomnieć o nim na forum FN. Otóż moi drodzy i mili, sportu narodowego dla nas wciąż nie wymyśliliśmy (choć mam w głowie pewien plan, ale to trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć), ale w sumie nic nas nie trzyma przed zabawą sportową na murawie. Otóż ja często byłam zwolenniczką tego by były ligi kontynentalne, a nie tylko krajowe lub MUP. Zawsze byłam za tym by były właśnie takie starcia jak choćby liga angielska (ja tylko oglądam serial, nie znam się, ale orientuję się, że jak w sarmackiej czy polskiej są tam z 3 szczeble i no). Dlatego też w mojej głowie powstał pomysł by stworzyć coś takiego jak Liga Nordacka (?) czy jak to tam inaczej po piłkarsku nazwać. Mielibyśmy 3 szczeble, rywalizowałoby drużyny z różnych krajów, nie byłoby ograniczeń w tym ile, który może wystawić, każdy chętny i tyle. A zawsze to taka rzecz jednocząca targaną często sporami Nordatę. Możemy się politycznie nie lubić, możemy mieć kłótnie i nieporozumienia, ale sport jest chyba jedną z rzeczy, które jednoczą tak ponad podziałami... Rzucam to w eter i dyskutujmy.

Joahim von Ribertrop Krzysztof Windsor Grayson Zimmermann AF de Espada Waksman Alfred Fabian i inni...
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 83
Rejestracja: 10 lip 2023, 15:57

ODZNACZENIA

REPREZENTANT

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Pavel van der Gibson »

W Anglii to są 4 profesjonalne i nawet 20 szczebli półprofesjonalnych :D

Co do ligi, to pytanie, skąd wziąć aż tyle zespołów żeby stworzyć 3 szczeble? Może lepiej zacząć od jednego jak Edelweiss?
Kanclerz Księstwa Sarmacji
Trener Fußballklub Voxland Vox
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1049
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

CZŁONEK

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Anastasia Windsachen »

Pavel van der Gibson pisze: 20 gru 2023, 22:38 W Anglii to są 4 profesjonalne i nawet 20 szczebli półprofesjonalnych :D

Co do ligi, to pytanie, skąd wziąć aż tyle zespołów żeby stworzyć 3 szczeble? Może lepiej zacząć od jednego jak Edelweiss?
Te 3 szczeble to szczerze mówiąc były rzucone tak o. Powiedziałabym, że opcja jednego i potem ewoluowania do np. 2. Wszystko też imo zależy od ilości chętnych. Wtedy by była kwestia po ile na jeden szczebel? Na pewno musi być parzyście. Od 16 dzieliłabym na 8, przy 20 na 10, 24 na 12, 30 na 3x10. No zobaczymy ile by było chętnych, myślę, że sam Voxland mógłby wystawić 3 drużyny. Jak patrzę po FN... nie wiem, ale stawiam na kilka drużyn. ZKRR - idk. Winkulia - też idk.
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 388
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

OBYWATEL

KLAN

ODZNACZENIA

Re: Kwestia piłki nożnej...

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Słowo klucz brzmi sześć. Sześć chętnych osób to jest absolutne minimum, żeby w ogóle myśleć o rozpoczęciu tematu bardziej. Ja jestem nawet chętny jeśli o to chodzi.
Anastasia Windsachen pisze: 21 gru 2023, 00:08 24 na 12
8-8-8...
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”