Wasza Królewska Mość,
Obywatelki i Obywatele,
Jego Królewska Mość zdecydował się powierzyć mi rolę Ministra Gospodarki. Pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować za zaufanie i obiecuję, że go nie zawiodę!
Natychmiast po otrzymaniu wiadomości o powołaniu wziąłem się do pracy i zapoznałem z sytuacją gospodarczą Królestwa. A ta nie jest najlepsza. Niż demograficzny i epidemia realiozy mają bardzo negatywny wpływ na gospodarkę całego Voxlandu, która wpadła w recesję. Moim celem będzie więc walka z nią i wprowadzenie Królestwa w nową epokę rozwoju gospodarczego.
By to osiągnąć planuję powrót do inicjatywy mojej poprzedniczki na urzędzie, Jej Królewskiej Wysokości Anastasii Windsachen - Planów 3-miesięcznych. Kierunki II Planu 3-miesięcznego powoli kształtują się już w Ministerstwie. Jego głównym celem będzie rozwój infrastruktury, tak, by ułatwić komunikację między wszystkimi obszarami kraju i ułatwić realizację przyszłych inwestycji.
Nie zapomnę także o Sambanie. Prawdopodobnie zostanie dla niej stworzony osobny Plan 3-miesięczny, którego celem będzie odbudowa Sambany po ostatniej wojnie i jej bliższe związanie gospodarcze z Voxlandem właściwym.
O wszystkich działaniach będę informował na bieżąco. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie! ありがとうございます!
Obywatelki i Obywatele,
Jego Królewska Mość zdecydował się powierzyć mi rolę Ministra Gospodarki. Pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować za zaufanie i obiecuję, że go nie zawiodę!
Natychmiast po otrzymaniu wiadomości o powołaniu wziąłem się do pracy i zapoznałem z sytuacją gospodarczą Królestwa. A ta nie jest najlepsza. Niż demograficzny i epidemia realiozy mają bardzo negatywny wpływ na gospodarkę całego Voxlandu, która wpadła w recesję. Moim celem będzie więc walka z nią i wprowadzenie Królestwa w nową epokę rozwoju gospodarczego.
By to osiągnąć planuję powrót do inicjatywy mojej poprzedniczki na urzędzie, Jej Królewskiej Wysokości Anastasii Windsachen - Planów 3-miesięcznych. Kierunki II Planu 3-miesięcznego powoli kształtują się już w Ministerstwie. Jego głównym celem będzie rozwój infrastruktury, tak, by ułatwić komunikację między wszystkimi obszarami kraju i ułatwić realizację przyszłych inwestycji.
Nie zapomnę także o Sambanie. Prawdopodobnie zostanie dla niej stworzony osobny Plan 3-miesięczny, którego celem będzie odbudowa Sambany po ostatniej wojnie i jej bliższe związanie gospodarcze z Voxlandem właściwym.
O wszystkich działaniach będę informował na bieżąco. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie! ありがとうございます!
(-)Sora Mukashi
Minister Gospodarki
Minister Gospodarki
