Koniglich Diplomatisk Korps szuka chętnych!

Tak naprawdę nie jest to nazwa dzielnicy, w której mieszczą się ambasady przedstawicielstw innych państw, ale z racji na ich położenie Dzielnica II Alter Markt jest potocznie nazywana Ambasadorską. To tutaj znajdziecie informacje z państw, które posiadają u nas swoje misje dyplomatyczne.

Moderator: Lord/Lady af di KCV

Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Koniglich Diplomatisk Korps szuka chętnych!

Post autor: Anastasia Windsachen »

KONIGLICH KOMMUNIKAT

Drodzy Obywatele i Przybysze,
Koniglich Diplomatisk Korps (Królewski Korpus Dyplomatyczny) poszukuje chętnych na stanowiska ambasadorskie w Księstwie Sarmacji (a także Konsula w Hasselandzie) oraz Palatynacie Leocji. Dodatkowo w niedługim czasie będzie poszukiwana osoba oddelegowana do kolejnego kraju.
KDK oferuje spokojną i mało wymagającą pracę gdzie w skład Twoich obowiązków będzie wchodzić:
  • Wydawanie biuletynu informacyjnego nt. wydarzeń z kraju;
  • Dostarczanie oficjalnych korespondencji do głów państwa;
  • Przedstawicielstwo w sprawach, które mogą stanowić ważny interes dla Państwa;
  • Współpraca z Radą Królewską
Biuletyny będą uprzednio przygotowane i przekazane do wydania w każdym z krajów, w którym otwarta jest nasza ambasada oraz konsulat. Kandydat nie musi posiadać obywatelstwa voxlandzkiego, choć jest ono mile widziane. O wyborze Ciebie na stanowisko decyduje krótka rozmowa rekrutacyjna. Dzięki tej pracy możesz uzyskać perspektywę na dalszy rozwój w Królestwie oraz awanse na inne urzędy.

Wynagrodzenie jak widać po obowiązkach jest łatwe do zdobycia i jest dodatkowym benefitem. Jego wysokość nie jest jeszcze określona, ale wedle wstępnych szkiców w zależności od aktywności będzie prawdopodobnie wynosić od 25₰ do 125/150₰ na miesiąc oraz zawierać możliwe premie.
Aplikuj już dzisiaj!
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Re: Koniglich Diplomatisk Korps szuka chętnych!

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

Chciałbym wyrazić chęć pełnienia danej funkcji w Palatynacie Leocji.
Jako że jest to główny kraj mojej działajności, byłoby to dobre miejsce dla mnie.
Awatar użytkownika
ApostolisPatris

MBP Re: Koniglich Diplomatisk Korps szuka chętnych!

Post autor: ApostolisPatris »

Anastasia Windsachen pisze: 20 lut 2024, 00:58

KONIGLICH KOMMUNIKAT

Koniglich Diplomatisk Korps (Królewski Korpus Dyplomatyczny) poszukuje chętnych na stanowiska ambasadorskie w Księstwie Sarmacji (a także Konsula w Hasselandzie) oraz Palatynacie Leocji. Dodatkowo w niedługim czasie będzie poszukiwana osoba oddelegowana do kolejnego kraju.
KDK oferuje spokojną i mało wymagającą pracę gdzie w skład Twoich obowiązków będzie wchodzić:
Biuletyny będą uprzednio przygotowane i przekazane do wydania w każdym z krajów, w którym otwarta jest nasza ambasada oraz konsulat. Kandydat nie musi posiadać obywatelstwa voxlandzkiego, choć jest ono mile widziane. O wyborze Ciebie na stanowisko decyduje krótka rozmowa rekrutacyjna. Dzięki tej pracy możesz uzyskać perspektywę na dalszy rozwój w Królestwie oraz awanse na inne urzędy.

Wynagrodzenie jak widać po obowiązkach jest łatwe do zdobycia i jest dodatkowym benefitem. Jego wysokość nie jest jeszcze określona, ale wedle wstępnych szkiców w zależności od aktywności będzie prawdopodobnie wynosić od 25₰ do 125/150₰ na miesiąc oraz zawierać możliwe premie.
Aplikuj już dzisiaj!
Szanowna Rado Konsularna,
Z ogromnym zainteresowaniem dowiedziałem się o możliwości podjęcia współpracy dyplomatycznej z Królestwem. Niniejszym pragnę wyrazić moje głębokie zainteresowanie oraz gotowość do objęcia stanowiska dyplomatycznego.

Moja edukacja i doświadczenie zawodowe są ściśle związane z dziedziną dyplomacji i bezpieczeństwa. Ukończyłem studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją w energetycznym bezpieczeństwie oraz Europejską Akademię Dyplomacji, co dało mi solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego działania na arenie międzynarodowej.

Przez ostatnie lata zdobywałem doświadczenie pracując prywatnie nad zdarzeniami aktualnej agendy 2030 zajmujących się polityką zagraniczną, miałem okazję rozwijać umiejętności negocjacyjne, analityczne oraz komunikacyjne. Jestem przekonany, że moje kompetencje w połączeniu z pasją do dyplomacji mogą przyczynić się do wzmacniania relacji między naszymi partiami

Z niecierpliwością oczekuję na możliwość dalszej rozmowy i jestem gotów do przedstawienia szczegółów mojego doświadczenia oraz kwalifikacji w trakcie osobistego spotkania.

Z poważaniem
Apostolis Patris
Awatar użytkownika
Abrielle Novaroi Stempel

ODZNACZENIA

Post autor: Abrielle Novaroi »

Zgłaszam chęć objęcia posady Ambasadora Sarmacji :pride_heart: :pixel_rainbow: :rainbow_meteor: :pride_cat:

Abrielle Novaroi
:pride_heart: :pride_cat: :pixel_rainbow: :rainbow_meteor: :pink_rainbow:

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Abrielle Novaroi pisze: 25 kwie 2024, 20:59

Zgłaszam chęć objęcia posady Ambasadora Sarmacji :pride_heart: :pixel_rainbow: :rainbow_meteor: :pride_cat:

Postanowienie o powołaniu wydano, rola zaraz zostanie nadana, proszę oczekiwać pierwszych zadań.

Obrazek Obrazek
Obrazek

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Post autor: Krzysztof Windsor »

Zgłaszam się do naszych przyjaciół z Edelwiess
HKH Konigprins, Prins af Dravsk
Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Krzysztof Windsor pisze: 26 kwie 2024, 21:36 Zgłaszam się do naszych przyjaciół z Edelwiess
Postanowienie o powołaniu wydano, rola zaraz zostanie nadana, proszę oczekiwać pierwszych zadań.

Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

KONIGLICH KOMMUNIKAT

Koniglich Diplomatisk Korps (Królewski Korpus Dyplomatyczny) poszukuje chętnych na stanowisko ambasadorskie w Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Biuletyny będą uprzednio przygotowane i przekazane do wydania w każdym z krajów, w którym otwarta jest nasza ambasada oraz konsulat. Kandydat nie musi posiadać obywatelstwa voxlandzkiego, choć jest ono mile widziane.

Wynagrodzenie jak widać po obowiązkach jest łatwe do zdobycia i jest dodatkowym benefitem. Jego wysokość wynosi od 25₰ do 150₰ na miesiąc oraz zawierać możliwe premie.
Aplikuj już dzisiaj!

Obrazek Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica Ambasadorska”