Nowe publikacje w Monitorze

Koniglich Gofferreich (mw. Rada Królewska lub Rząd Królewski) - organ odpowiedzialny za sprawowanie władzy wykonawczej w Królestwie Voxlandu. W jej skład wchodzącą Ministrowie Koronni (Kroneministeres) zarządzający Ministerstwami, Przewodniczący Konighaus (Konighauser) oraz Król Voxlandu pełniący w niej funkcję bardziej rozjemczą i zarządzającą niż decyzyjną. Rząd służy również radą Jego Królewskiej Mości i odpowiada za rozwój Królestwa.

Moderator: Król/Regent

Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Ostatni post z poprzedniej strony:

W Monitorze Voxlandzkim pojawiło się Postanowienie Królewskie w sprawie nadania odznaczenia.
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »

(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »



W Monitorze Voxlandzkim pojawiły się zawarte 10 listopada umowy międzynarodowe, nadanie odznaczeń oraz brakujące publikacje zawartych traktatów.
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »

(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »

(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Kristof I Stempel
Posty: 621
Rejestracja: 26 paź 2022, 15:10
Lokalizacja: Pałac Królewski w Voxie

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Kristof I »

HM Kristof I, Konig af Voxland

Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »

(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Joahim von Ribertrop »



Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 2137
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43

Przynależności

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Anastasia Windsachen »

(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland




Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 708
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

ODZNACZENIA

Re: Nowe publikacje w Monitorze

Post autor: Joahim von Ribertrop »



W Monitorze Voxlandzkim opublikowano Akt Królewski o Królestwie Voxlandu.
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Zablokowany

Wróć do „Koniglich Gofferreich”