Ostatni post z poprzedniej strony:
W Monitorze Voxlandzkim pojawiło się Postanowienie Królewskie w sprawie nadania odznaczenia.Nowe publikacje w Monitorze
Moderator: Król/Regent
- Joahim von Ribertrop • Stempel
- Posty: 708
- Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30
-
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze

HM Joahim II, Konig af Voxland
But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
Publik Informatione Biuletin
W Monitorze Voxlandzkim pojawiło się Postanowienie Królewskie w sprawie nadania odznaczenia.
@Abrielle Novaroi @Helwetyk @Heinz-Werner Grüner @Joahim von Ribertrop @Krzysztof Windsor @Orjon Surma @Prokrustes @Pavel van der Gibson @Sheldon Anszlus Lovelace
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
W Monitorze Voxlandzkim pojawiły się zawarte 10 listopada umowy międzynarodowe, nadanie odznaczeń oraz brakujące publikacje zawartych traktatów.
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Kristof I • Stempel
- Posty: 621
- Rejestracja: 26 paź 2022, 15:10
- Lokalizacja: Pałac Królewski w Voxie
-
Przynależności
ODZNACZENIA
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
W Monitorze Voxlandzkim opublikowano Dekret Królewski w sprawie zmiany Dekretu Królewskiego o Gospodarce Królestwa.
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Joahim von Ribertrop • Stempel
- Posty: 708
- Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30
-
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
W Monitorze Voxlandzkim opublikowano Postanowienie Królewskie w sprawie uznania terytorium Konsulatu Sclavinii oraz Konkordat pomiędzy Przenajświętszym Kościołem Kiryjskim a Królestwem Voxlandu.

HM Joahim II, Konig af Voxland
But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
- Joahim von Ribertrop • Stempel
- Posty: 708
- Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30
-
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze

HM Joahim II, Konig af Voxland
But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
- Anastasia Windsachen • Stempel
- Posty: 2137
- Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
-
Przynależności
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze
(—) HM Queen Mutter af Konigreich af Voxland

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą
W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
- Joahim von Ribertrop • Stempel
- Posty: 708
- Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30
-
ODZNACZENIA
Re: Nowe publikacje w Monitorze

HM Joahim II, Konig af Voxland
But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.

