Liga Nordaty - sprawy organizacyjne

Nordatskeliga (m.w. Liga Nordaty) - kontynentalna liga zrzeszająca krajowe kluby piłkarskie z Nordaty. Stosunkowo młoda, posiadająca 8 drużyn. W trakcie trwania sezonu toczy się rywalizacja o tytuł Mistrza Nordaty oraz Puchar Nordaty. W jej ramach również zaczyna działać Mały Puchar Nordaty będący inicjatywą MUP, gdzie w starciach stają reprezentacje państw nordackich.

Moderator: Menadżer

Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Re: Liga Nordaty - sprawy organizacyjne

Post autor: Pavel van der Gibson »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nie będę ani trochę obiektywny, ale moja spokojna wersja logo bardziej mi się podoba xd
Kanclerz Księstwa Sarmacji
Trener Fußballklub Voxland Vox
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Post autor: Anastasia Windsachen »

Pavel van der Gibson pisze: 06 maja 2024, 08:46 Nie będę ani trochę obiektywny, ale moja spokojna wersja logo bardziej mi się podoba xd
Nie dziwię, również bym nie była obiektywna :laughing_deer:
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Artur Kardacz Stempel

Post autor: Artur Kardacz »

A jak idą testy Top Eleven? Nowy symulator mógłby odmienić oblicze mikronacyjnej piłki.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Post autor: Sophie »

Jakby co, to mi również zwolniło się miejsce w X11.

A co do alternatyw, to tutaj może być ciężko z przejściem na totalnie nową platforme ze względu na to, że trzeba by tworzyć wszystkie ligii i kluby od nowa. Na ten moment to raczej kwestia regionalnego podejścia do x11.
/-/Sophie Sussane Cargalho Windsachen
Artur Kardacz Stempel

Post autor: Artur Kardacz »

Ma Pani rację. Niestety przy próbie zmiany symulatora musimy mierzyć się z pewnymi stratami. Jednakże jakby one duże nie były, alternatywa jest o wiele lepsza. W Top Eleven grałem. Nie jest to zbytnio skomplikowany menadżer, idzie go ogarnąć równie szybko co Xperta. Przy czym Top jest o wiele, wiele, wiele lepszy.

Zresztą takie testy to nic nadzwyczajnego. W mikronacyjnej piłce już od dawien dawna trwają poszukiwania nowego symulatora. Ludzie są znudzeni tym Xpertem.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Artur Kardacz pisze: 07 maja 2024, 09:44 Ma Pani rację. Niestety przy próbie zmiany symulatora musimy mierzyć się z pewnymi stratami. Jednakże jakby one duże nie były, alternatywa jest o wiele lepsza. W Top Eleven grałem. Nie jest to zbytnio skomplikowany menadżer, idzie go ogarnąć równie szybko co Xperta. Przy czym Top jest o wiele, wiele, wiele lepszy.

Zresztą takie testy to nic nadzwyczajnego. W mikronacyjnej piłce już od dawien dawna trwają poszukiwania nowego symulatora. Ludzie są znudzeni tym Xpertem.
Straty przy zmianach zawsze są, ale organizowanie od nowa np. MUP na totalnie nowym symulatorze + zebranie wszystkich dotychczasowych trenerów reprezentacji i stworzenie ich od nowa to już trochę zabawy by było. W mojej opinii ciekawie by to wpłynęło na kolejne rozgrywki, bo wsyzstkie drużyny startowały by z tego samego poziomu, a na ten moment w MUP królują reprezentacje o dużym stażu, ale wydaje mi się, że wielu trenerów zniechęviłoby się do budowania drużyn od nowa przez co poparcie dla nowych rozwiązań może nie być zadowalające. Na ten moment jednak wykorzystanie nowego synulatora regionalnie, czyli np. w Lidze Nordaty, nie jest pomysłem niewykonalnym. Trzebia się skupić na początek na xnalezieniu dobrego zamiennika i użyciu go tutaj, następnie można myśleć o zmianie x11 ogólnie.
Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Artur Kardacz pisze: 06 maja 2024, 17:02 A jak idą testy Top Eleven? Nowy symulator mógłby odmienić oblicze mikronacyjnej piłki.
Do niczego. Niestety to typowy manager dzisiejszych czasów. Pay to win, aby założyć ligę trzeba uzyskać poziom, aby dołączyć - podobnie. Wszystko wskazuje na to, że zostaniemy przy x11

Obrazek Obrazek
Obrazek

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Sophie pisze: 07 maja 2024, 09:55
Artur Kardacz pisze: 07 maja 2024, 09:44 Ma Pani rację. Niestety przy próbie zmiany symulatora musimy mierzyć się z pewnymi stratami. Jednakże jakby one duże nie były, alternatywa jest o wiele lepsza. W Top Eleven grałem. Nie jest to zbytnio skomplikowany menadżer, idzie go ogarnąć równie szybko co Xperta. Przy czym Top jest o wiele, wiele, wiele lepszy.

Straty przy zmianach zawsze są, ale organizowanie od nowa np. MUP na totalnie nowym symulatorze + zebranie wszystkich dotychczasowych trenerów reprezentacji i stworzenie ich od nowa to już trochę zabawy by było. W mojej opinii ciekawie by to wpłynęło na kolejne rozgrywki, bo wsyzstkie drużyny startowały by z tego samego poziomu, a na ten moment w MUP królują reprezentacje o dużym stażu, ale wydaje mi się, że wielu trenerów zniechęviłoby się do budowania drużyn od nowa przez co poparcie dla nowych rozwiązań może nie być zadowalające. Na ten moment jednak wykorzystanie nowego synulatora regionalnie, czyli np. w Lidze Nordaty, nie jest pomysłem niewykonalnym. Trzebia się skupić na początek na xnalezieniu dobrego zamiennika i użyciu go tutaj, następnie można myśleć o zmianie x11 ogólnie.
Wydaje mi się, że osobami, które miałyby coś przeciwko byliby ludzie, którzy z mikro mają styczność tylko poprzez właśnie x11. Wielu starych mikronautów zostało już tylko tam. Z tego też, co się orientuję to niektóre kluby/reprezentacje, a na pewno Hasseland są kierowane przez ludzi kompletnie spoza mikronacji. Co do innych - to musiałaby być rozmowy, ale czuję, że po testach choćby u nas byłby to dobry kierunek.

Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sophie Stempel

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Ja znalazłam jeszcze coś takiego: https://github.com/ihofmann/open-websoccer, jednak jak widać jest to repozytorium. Co za tym idzie trzeba by najpierw postawić ten skrypt na jakiejś stronie (np.: liga.voxland.org.pl), a potem dopiero testować.
Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Sophie pisze: 07 maja 2024, 16:40 Ja znalazłam jeszcze coś takiego: https://github.com/ihofmann/open-websoccer, jednak jak widać jest to repozytorium. Co za tym idzie trzeba by najpierw postawić ten skrypt na jakiejś stronie (np.: liga.voxland.org.pl), a potem dopiero testować.
Adres w sumie już jest... https://nordatskeliga.voxland.org.pl

Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Anastasia Windsachen pisze: 07 maja 2024, 19:16
Sophie pisze: 07 maja 2024, 16:40 Ja znalazłam jeszcze coś takiego: https://github.com/ihofmann/open-websoccer, jednak jak widać jest to repozytorium. Co za tym idzie trzeba by najpierw postawić ten skrypt na jakiejś stronie (np.: liga.voxland.org.pl), a potem dopiero testować.
Adres w sumie już jest... https://nordatskeliga.voxland.org.pl
Ruszyła instalacja, coś tam się dzieje, no będzie działane, ale bardziej dzisiaj w ciągu dnia bo wczoraj usypiałam i teraz też padam.

Obrazek Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nordatskeliga”