Różne fajne historyczne

Instytut Humanistyczny skupia się na naukach poświęconych historii, archeologii, językoznawstwie, filologii, antropologii kulturowej. Dzieli się on na katedry: Historii, Archeologii, Antropologii Kulturowej.

Moderator: Rektor KUW

Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 512
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:30

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Różne fajne historyczne

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Zgodnie z obietnicą zebrałem wszystkie niezebrane tutaj prace o historii przedinternetowej Voxlandu. Do każdej krótki komentarz dotyczące potencjału kanonizowalności.

Zebrałem tylko prace niekłócące się zanadto ze współczesnym kanonem, zatem np. oryginalna wersja historii przedinternetowej Voxlandu (cytowana ostatnio przez Anastasię) miejsca tu nie znalazła - za bardzo kłóci się ze współczesnym kanonem, żeby mieć jakikolwiek potencjał kanonizacyjny.

Obrazek
Obrazek
HM Joahim II, Konig af Voxland

But there's no sense crying
Over every mistake.
You just keep on trying
'Til you run out of cake.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 1630
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:43
Lokalizacja: Koniglich Citad af Vox
Kontakt:

OBYWATEL

REPREZENTANT

ODZNACZENIA

Re: Różne fajne historyczne

Post autor: Anastasia Windsachen »

No i to jest to! Z tym można pracować (ale najpierw historia Germanii, która dopiero się doczekała końca panowania Odoakera)! Tego brata, co Berlin założył to by może jako współrządzącego Rzymem ustalić? I gdy ich dwójka panowała to była diarchia, ale po śmierci wyszedł konflikt pomiędzy bezdzietnym bratem, a bratankiem, o to który ma prawo do rzymskiego tronu. Brat mógł też spiskować przeciwko drugiemu i umyślnie doprowadzić do jego śmierci przed wyznaczeniem następcy...
(—) HM Queen af Konigreich af Voxland

Obrazek Obrazek
Obrazek

Prawo tutaj jest sprawą prostą, awantury będą karane chłostą :pixel_heart:

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instytut Humanistyczny”